O mnie i o blogu

zdjecieWitam Cię serdecznie na moim blogu. Mam nadzieję, że to będzie takie miejsce, w które będziesz zaglądać dla poprawy nastroju. Będzie mi bardzo miło.

Pozwól, że Ci się przedstawię.  Mam na imię Marta. Z wykształcenia psycholog, z pasji również. Uwielbiam długie rozmowy i długie książki o życiu. Cały czas poszukuje inspiracji, jak żyć coraz lepiej i coraz bardziej świadomie. Widzę, jak na tym zyskuje i ja i moja rodzina oraz otoczenie, dlatego chciałabym chociaż część tej wiedzy przekazać Tobie. Jestem również mamą kilkumiesięcznego malucha oraz żoną z niedługim stażem. Debiutuje w pisaniu, jak również w życiu rodzinnym:)

Biała kartka to pomysł bloga, który powstał z przekonania, że zawsze można zacząć od nowa. Wiele razy w życiu jest tak, że coś nam nie wychodzi, wtedy czas na w tył zwrot i zaczynamy od początku. Wyobraź sobie chwilę, że stajesz się białą kartką, co chciałabyś na niej zapisać? Jaka historię swojego życia? Nie wierzysz, że się da to zrobić? Ja też nie wierzyłam, a jednak da się, da się zmienić bardzo wiele.

Czasem wystarczy tylko kilka kroków codziennie, nawet jeden. Zacznij od wprowadzenia dobrych nawyków w swoje życie. Ważne jest nawet to jak postrzegamy rzeczywistość wokół nas, jak podchodzimy do codziennych wyzwań. Tak mało, a potrafi zmienić bardzo wiele.

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku-Lao Tzu

W taką podróż chciałabym Cię zabrać. Na moim blogu znajdziesz rozwiązania i pomysły, które pomogą Ci odkryć swoje życie na nowo i zacząć zmiany do bardzo drobnych rzeczy.

To działa- sprawdziłam na sobie.

Teraz trzymam kciuki za Ciebie

Jeśli są jakieś tematy o których chciałabyś przeczytać proszę napisz na blogbialakartka@wp.pl